Autosedačka Cybex SIRONA Z I-SIZE + SENSORSAFE 2020 - Barevné varianty Cybex: Deep Black

Cybex Autosedačka Cybex SIRONA Z I-SIZE + SENSORSAFE

- UN R129 / 02, 45 - 105 cm, od narodenia až do cca 4 rokov

V rámci modulárneho systému Z-Line možno autosedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size nasadiť na základňu Base Z a zaistiť tak bezpečné cestovanie pre deti od narodenia až do 105 cm (cca 4 roky). Vďaka inovatívnemu 360 ° otočnému mechanizmu je otáčanie autosedačky z pozície proti smeru jazdy do nástupnej / výstupnej pozície veľmi jednoduché a znižuje namáhanie chrbta rodičov pri ukladaní a vyberaní detí z autosedačky.
Více >>

Výrobce: Cybex. Kód produktu: 520001023

368,37 € s DPH

Dostupnost na dotaz Obvyklá doba dodania je 3 - 14 dní
ks
Barevné varianty Cybex Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Autosedačka Cybex SIRONA Z I-SIZE + SENSORSAFE 2020 - Barevné varianty Cybex: Deep Black Autumn Gold Dostupnost na dotaz 368,37 €
Autosedačka Cybex SIRONA Z I-SIZE + SENSORSAFE 2020 - Barevné varianty Cybex: Deep Black Deep Black Dostupnost na dotaz 368,37 €
Autosedačka Cybex SIRONA Z I-SIZE + SENSORSAFE 2020 - Barevné varianty Cybex: Deep Black Soho Grey Dostupnost na dotaz 368,37 €

Autosedačka Cybex SIRONA Z I-SIZE +SENSORSAFE 2019

Poskytuje pohodlné ukladanie a vyberanie dieťaťa a znižuje zaťažovanie chrbta rodičov. Zároveň uľahčuje zmenu pozície autosedačky.

POZOR! SAMOSTATNE NEVYUŽITEĽNÉ !!! NUTNÉ ZAKÚPIŤ TIEŽ ZÁKLADŇU ZÁKLAD Z!

SENSORSAFE

Jedinečná múdra spona, ktorá zvyšuje úroveň bezpečie pre vaše dieťa v autosedačke

Pocit istoty pre vás a dokonalé bezpečie pre vaše dieťa. CYBEX spojil modernú technológiu s dômyselným dizajnom a vytvoril SensorSafe: jedinečnú bezpečnostnú sponu, ktorá vám pomáha dbať na bezpečie a zdravie vášho dieťaťa.

Spona je dostupná v kombinácii s niekoľkými i-Size autosedačkami z rady Platinum a Gold a neustále vás informuje o bezpečie a zdravie vášho dieťaťa v autosedačke.

SensorSafe poskytuje kľúčové upozornenia, ktoré napomáhajú predchádzať krízovým situáciám: pri rozopnutí spony dieťaťom, pri ponechaní dieťaťa vo vozidle, pri dlhom pobyte dieťaťa v autosedačke alebo ak okolitá teplota dosiahne príliš vysoké alebo nízke hodnoty. Všetky upozornenia sa zasielajú na váš chytrý telefón prostredníctvom technológie Bluetooth a ľahko ovládateľné aplikácie, ktorá zároveň obsahuje návod na inštaláciu, inštruktážne videá, odpovede na najčastejšie otázky a ďalšie.

UN R129 / 02, 45 - 105 cm, od narodenia až do cca 4 rokov

CYB_SensorSafe

BEZPEČNÉ cestovaním proti smeru JAZDY S 360 ° pohodlím

V rámci modulárneho systému Z-Line možné autosedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size nasadiť na základňu Base Z a zaistiť tak bezpečné cestovanie pre deti od narodenie až do 105 cm (cca 4 roky). Vďaka inovatívnemu 360 ° otočnému mechanizmu je otáčanie autosedačky z Pozície proti smeru jazdy do nástupnej / výstupnej Pozície Veľmi jednoduchý a znižuje namáhaním chrbtov rodičov pri ukladaní a vyberané detí z autosedačky. Funkciám Driving Direction Control (D.D.C.) zabraňuje používať autosedačku v pozíciám v smere jazdy, ak je dieťa mladším Ako 16 mesiacov (menšia Ako 76 cm). Keďže sa cestovaním v pozíciám proti smeru jazdy považuje za najbezpecnejsich Spôsob prepravy detí, Sirona Z i-Size umožňuje cestovanie v tajte pozíciám pre deti až do 4 rokov. Testy ukazujte, že v pozíciám proti smeru jazdy je sila čelného nárazu rovnomerne rozložená cez veľkú plochu chrbtovej opierky a v porovnaní s autosedačkami v pozíciám v smere jazdy je riziko zranením nižšími o viac Ako 80%. CYBEX Odporučte autosedačky v pozíciám proti smeru jazdy pre deti až do 105 cm (cca 4 roky).

Sirona Z i-Size realitný zvýšenie bezpečnosti pri čelnom náraze tiez v pozíciám v smere jazdy. Vďaka Energy Reduction Technology (ER-Tech) sa znižujú sily čelného nárazu, ktore pôsobia na krk diétu o viac Ako 20%, v porovnaní s ostatnými systémy Pásové na trhu. Pri bočnom náraze sa kombináciám energie absorbujúce škrupiny a systému L.S.P. postará o zvýšenie bezpečnosti a Redukcia síl nárazu až o cca 25%. Integrovaná odrazová doska poskytuje vyšším úroveň bezpečnosti ai v pripade nárazu zo zadnej časti vozidla. O bezpečnosť, ale aj pohodlím sa stará výškovo nastaviteľnú opierka hlavy, ktora z autosedačky Sirona Z i-Size robí bezpečnú a pohodlnú voľba, ktora rastie spoločne s dieťaťom.

- 360 ° otočný mechanizmus
- Driving Direction Control (D.D.C.) - prevencia proti nesprávnemu použitiu
- Energy Reduction Technology (ER-Tech) - ochrana pri čelnom náraze v pozíciám v smere jazdy
- integrovaný L.S.P. systém
- Súčasti modulárneho systému Z-Line
- Výškovo nastaviteľné opierka hlavy
- polohovaním a otáčania jednou rukou
- 5bodový systém pásov
- energia absorbujúce škrupiny
- odrazová doska
- držiaky pásov

360 ° otočný mechanizmus

Poskytuje pohodlné ukladaním a vyberanie diétu a znižuje zaťažovanie chrbtov rodičov. Zároveň uľahčuje zmenu Pozície autosedačky.

DRIVING DIRECTION CONTROL (D.D.C.)

Zabraňuje nesprávnemu používaním autosedačky v pozíciám v smere jazdy.

ENERGY REDUCTION TECHNOLOGY (ER-TECH)

PONUKA zvýšenou ochranou Vášho diétu v pozíciám v smere jazdy pri čelnom náraze. Tzv. ER-Tech znižuje sily čelného nárazu, ktore pôsobia na krk diétu o viac Ako 20%, v porovnaní s ostatnými 5bodovým systémy Pásové.

Pozíciám proti smeru JAZDY

Testy ukazujte, že v pozíciám proti smeru jazdy je sila čelného nárazu rovnomerne rozložená cez veľkú plochu chrbtovej opierky a v porovnaní s autosedačkami v pozíciám v smere jazdy je riziko zranením nižšími o viac Ako 80%. CYBEX Odporučte autosedačky v pozíciám proti smeru jazdy pre deti až do 105 cm, cca 4 roky.

INTEGROVANÝ L.S.P. SYSTÉM

PONUKA zvýšenie bezpečnosti pri bočnom náraze. V kombináciám s energiou absorbujúci škrupiny znižuje silu bočného nárazu až o cca 25%.

Modulárny systém

Zostań flexibilné - v rámci modulárneho systému Z-Line možné na základni Base Z nasadiť autosedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size.

Výškovo nastaviteľné opierka hlavy

12 pozícií pre prispôsobenie autosedačky podľa výšky Vášho diétu.

Polohovaním A OTÁČANIE JEDNOU RUKOU

Uľahčuje správne nastavenie autosedačky. Pre pohodlné cestovanie možné autosedačku Sirona Z i-Size nastaviť do 5 polôh v pozíciám proti smeru jazdy a do 3 polôh v pozíciám v smere jazdy.

5bodový Bezpečnostný pás

Pre lahko zabezpečením Vášho diétu.

Energiu ABSORBUJÚCI škrupiny

Absorbuje sily nárazu a chráni dieťa vnútri autosedačky.

odrazovú dosky

Pre zvýšenie bezpečnosti pri náraze zozadu.

držiak pásovom

Uľahčuje vyberanie diétu z autosedačky.

Příslušenství k dokúpeniu:

letný poťah
Navádzací plasty ISOFIX
držiak nápojov

dĺžka / šírka / výška: 715, 430, 670 mm

váha: 15 kg

UN R129 / 02, 45 - 105 cm


Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!