Dětské nosítko CYBEX YEMA TIE FASHION CHERUB 2021

Doprava zdarma Zľava za registráciu 5%


Cybex KOLEKCII NEDÁ zakúpiť prostredníctvom E-SHOPOV. NÁKUP MOŽNÝ LEN NA našej kamennej predajni!

Podvozok Cybex trekking so športovou nadstavbou Cybex Lux v edícii Wings nie je len luxusným doplnkom, ale je aj praktickým a veľmi komfortným kočíkom pre Vaše dieťatko.
Více >>

Výrobce: Cybex. Kód produktu: P00469

332,95 € s DPH

ks
Barevné varianty Cybex Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Dětské nosítko CYBEX YEMA TIE FASHION CHERUB 2021 Cherub Blue Dostupnost na dotaz 332,95 €
Dětské nosítko CYBEX YEMA TIE FASHION CHERUB 2021 Cherub Pink Dostupnost na dotaz 332,95 €

                                          Cherub Bottom Left (52.5cmW x 59.7cmH)-1Jeremy_Scott_VM_Guideline_01Cherub Bottom Right (51cmW x 55.7cmH)-1


KOLEKCII NEDÁ zakúpiť prostredníctvom E-SHOPOV.
NÁKUP MOŽNÝ IBA VO VYBRANÝCH kamenných predajniach.

NOSIČ YEMA TIE

"Voľné ruky pre každodenný život"

CYBEX Yema
Inšpirované umeleckým riasením látok medzinárodných módnych návrhárov, nosidlá YEMA TIE a YEMA CLICK určujú nové štandardy vo funkčnosti a vďaka dômyselne skrytým funkciám na seba strhávajú pozornosť len svojím štýlovým vzhľadom. Počas prvých mesiacov života je pre dieťa najdôležitejšia čo najviac fyzického kontaktu. Naša detská nosidlá vytvára dokonalé spojenie medzi matkou a dieťaťom a podporujú vznik blízkeho putá a pocitu bezpečia. Na matkinom hrudníka môže dieťa počuť tlkot jej srdca, ktorý je mu známy z maternice. Priame dotyky, teplo a vôňa v dieťati vyvolávajú pocit ochrany a bezpečia. YEMA TIE a YEMA CLICK: produkty, ktoré podporujú zdravý vývoj dieťaťa a zároveň umožňujú vyjadrenie vášho štýlu.

NOSTE SVOJE DIEŤA
Deti zbožňujú nosenie. Detská nosidlá im poskytujú blízky kontakt s rodičom, vyvolávajú v nich pocit bezpečia a zároveň podporujú ich nezávislosť a sebadôveru. Správne nosenie dieťaťa v nosiči napomáha jeho optimálnemu držanie tela a podporuje zdravý fyzický vývoj.

PODPORUJE ZDRAVÝ VÝVOJ ZAD A bedrové kĺby!
Po deviatich mesiacoch strávených v maternici sa deti rodia s mierne zaguľatenou chrbticou. Tá sa po narodení sama narovnáva: jedná sa o pomalý a opatrný proces, ktorý trvá približne rok. Ihneď po narodení deti zaujímajú polohu s roztiahnutými nožičkami, ktorá podporuje zdravý vývoj ich bedrových kĺbov. Nosenie dieťaťa v nosiči tomuto prirodzenému vývoju napomáha.

RANÝ VÝVOJ zmyslového vnímania
Nosenie dieťaťa stimuluje všetky jeho zmysly, ako je napríklad vnímanie tela pomocou rovnováhy, gravitácie, rôznych prekážok, vnútorných orgánov, umiestnenie kĺbov a pohybu. Prostredníctvom okolí zároveň rozvíjajú aj ďalšie zmysly dieťaťa, ako je napr. Sluch, chuť, čuch, hmat a zrak.

PSYCHICKÉ PUTO
Vďaka nosenie sa navyše umocňuje dôležité puto medzi rodičom a dieťaťom a pomocou blízkeho kontaktu a tepla sa dieťa neustále cíti v bezpečí. To u detí spôsobuje menej plaču a lepší spánok. Zároveň majú rodičia viac flexibility, mobility a predovšetkým majú voľné ruky pre ich každodennú prácu. Pritom však môžu byť stále v blízkom kontakte s ich milovaným dieťaťom.

Od roku 2017 CYBEX spolupracuje s preslávenými špecialistami na nosenie detí z Trageschule Hamburg, s ktorými sa radíme, testujú naše produkty a školí našich zamestnancov.
Citácie z Trageschule Hamburg
IHDI (International Hip dysplázia Institute) odporúča nosenie detí pre zdravý vývoj ich bedrových kĺbov iba v nosidlách, ktoré umožňujú pozíciu dieťaťa s roztiahnutými nohami. Detská nosidlá CYBEX poskytujú pozície pre zdravý vývoj dieťaťa s roztiahnutými nohami a IHDI je schválil ako vhodné.

YEMA TIE
Ergonomické nosenie od narodenia až do cca 2 rokov

MULTIFUNKČNÝ OPIERKA HLAVY A KRKU
Pre deti všetkých veľkostí

LÁTKA ZO 100% BAVLNY AKO U šatky
Pre lepšie prispôsobenie dieťaťu a poskytnutie optimálnej podpory

ERGONOMICKÉ SEDENIE
S šírkovo nastaviteľným panelom vnútri brušného pásu

POHODLNÉ ramenných popruhov
S možnosťou paralelného alebo skríženého viazanie

Ikonické DEKORATÍVNE KRÍDLA

PREDNOSTI VIAZANIE
Jednoduché a intuitívne prispôsobenie pre rôzne veľké rodičov

Mäkko polstrovaný BRUŠNÉ PÁS S BEZPEČNOSTNÁ slučku
Pre dlhodobé pohodlie

YEMA TIE POZÍCIE VPREDU
V pozícii čelom k hrudníku možno dieťa nosiť už od jeho narodenia. Detské nosítko podporuje správnu pozíciu tela dieťaťa s roztiahnutými nohami, ktorá napomáha správnemu vývoju jeho bedrových kĺbov.

YEMA TIE POZÍCIE NA CHRBTE
Deti s pokročilými motorickými schopnosťami (od cca 6 mesiacov) môžete v nosiči YEMA TIE nosiť aj na chrbte, čo vám uľahčí niesť ich váhu.

YEMA TIE POZÍCIE NA BOKU
Deti, ktoré už samostatne udrží svoju hlavu (od cca 3-4 mesiacov) možno nosiť aj na boku. To im umožní odpočívať na ramene mamičky alebo otecka a zároveň vnímať svoje okolie.

YEMA TIE
Detské nosítko YEMA TIE je dostupné v úžasných farbách a materiáloch.

Zvoľte si svoj štýl!
- Leather-Look
- Denim
- Fashion kolekcia

 

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!